Whatsapp Destek Hattı
  • 0

    Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Hakkımızda

Online Sağlık Ürünlerinin Tek Güvenilir Adresi

www.onlineczanem.com ; İstanbul’a hızlı gönderim imkânı, Tüm Türkiye’ye anında kargo, kolay iade ve güvenli ödeme sistemiyle insanların hayatlarını kolaylaştırmayı amaçlayan bir online dermokozmetik alışveriş sitesidir. En uygun ve En kaliteli sağlık ürünlerini sitemizden satın alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti en önemli odak noktamızdır . Sağlık ve e-ticaret sektöründe 25 yılı aşkın tecrübemiz ile size servis sağlamaktayız. Paketi açılmamış ürünlerin iadesini %100 geri ödemeli olarak alıyoruz. Yüzlerce kaliteli ürün çeşitliliğiyle tüm dermokozmetik ve kozmetik ürünler, online kozmetik alışverişin adresi onlineczanem.com ‘da.

Onlineczanem.com farklı markaların farklı ürünlerini bir arada sunarak müşterilerine birden fazla seçenek imkanı sunmaktadır. İstediğiniz kategoride sorgulama yapıp sonuçları tek sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz.

 

Güvenlik

Satın alma sürecinde 3D ödeme sistemini kullanarak müşterilerimize rahat ve güvenli bir ödeme hizmeti sunmaktayız. Ayrıca tüm bilgileriniz 256 BIT SSL güvenlik sertifikası ile tamamen güvendedir.

Basit ve sade arayüzü ile kullanımı kolay olarak tasarlanan onlineczanem.com bu sayede dermokozmetik ve kozmetik ürünlerindeki satın alma işleminizi kolay ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

 

7/24 Çağrı Merkezi Hizmeti

Onlineczanem’e 7/24 çağrı merkezi hizmetiyle her an ulaşabilirsiniz.

 

Biz Kimiz

Sektörde 20 yılını doldurmuş ve 2000 yılından itibaren oluşturduğu e-ticaret markalarıyla birlikte Türkiye’nin en iyi ve en güvenilir e-ticaret firmalarından biri olan Digital Trade A.Ş markasıyız. Genç , dinamik ve dermokozmetik tecrübesi olan bir ekiple çalışmalarına devam etmektedir.

onlineczanem.com Digital Ticaret A.Ş. nin patentli markasıdır.

 

Adres

Üniversite Mah. Sarıgül Sok. No:37/1 Kat:3 Ofis:322Avcılar İstanbul

Sağlıklı ve esenli günler dileriz.

 

onlineczanem.com Ailesi

Digital Trade A.Ş. Hakkında

Onlineczanem.com Digital Trade A.Ş. şirketinin bir markasıdır. 2015 yılında kurulmuş teknoloji şirketidir. Digital Trade A.Ş.’nin kurulum amacı, farklı sektörlerde elde edilmiş olan tecrübe, yazılım ve Ar-Ge yeteneğinin farklı sektörlerde yeni ürünler geliştirerek etkili şekilde kullanılabilmesini sağlamaktır.